• Tanie lampy solarne z czujnikiem ruchu na elewacje domu

Lampy solarne z czujnikiem ruchu w ostatnim czasie stały się jednym z najbardziej poszukiwanych elementów do wystroju naszych domów, ogrodów i tarasów. Nie ma nic przyjemniejszego niż w letni i upalny albo ośnieżony, zimowy wieczór, przespacerować się ogrodową alejką pomiędzy szpalerem dyskretnych lampionów, budujących klimat i atmosferę oświetleniem. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego greatcart.pl znajdziesz wysokiej jakości lampy solarne ogrodowe, które sprawią, że twój ogród nabierze przytulnego charakteru.

Jakie lampy solarne wybrać na elewację domu?

O ile jeszcze kilka lat temu istniało tylko kilka modeli lamp solarnych z czujnikiem ruchu do wyboru, to w ostatnim czasie możemy dowolnie wybierać w szerokiej gamie lamp solarnych z czujnikiem ruchu, dzięki pojawieniu się zupełnie nowych technologii i rozwojowi w branży akcesoriów do domu i ogrodu, takich jak oświetlenie LED. Co więcej, nie wykorzystujemy ich już tylko jako dopełnienie świątecznych dekoracji, ale także jako oryginalną i piękną opcję na każdą porę roku, pasującą do każdej dekoracji i aranżacji naszego otoczenia.

 

W sklepie internetowym greatcart.pl można znaleźć bardzo duży wybór lamp solarnych z czujnikiem ruchu, zarówno praktycznych jak i przyjaznych dla środowiska. Zaletą jest energooszczędność oraz prostota montażu i użytkowania. W ofercie znajdują się lampy solarne na taras i do ogrodu oraz lampy z czujnikiem ruchu. Wszystkie od renomowanych dostawców i po przystępnych cenach.

 

Wśród asortymentu znajdują się lampy solarne wbijane w ziemię. Oświetlenie naszych wypielęgnowanych w pocie czoła ścieżek, alejek, kwiatów, krzewów i oczek wodnych, nabierze całkowicie nowego wymiaru dzięki rozmaitym szklanym kulom (białym i kolorowym), które swoim światłem ocieplą atmosferę ogrodu. Lśniące kryształowe pochodnie, wbijane w ziemię, nadadzą natomiast przestrzeni ogrodowej klimatu tajemniczego i niemalże magicznego. Większość z tych modeli ma możliwość generować klasyczne białe światło jak i zmieniać kolory.

 

Dla posiadaczy ogrodów, charakteryzujących się nieco bardziej  minimalistyczną aranżacją przestrzeni, idealne będą gruntowe, płaskie lampki ledowe, które bezpośrednio wkopujemy  w ziemię. Nie zakłócą one w ten sposób za bardzo ograniczonej powierzchni zielonej, natomiast stworzą niezwykle ciekawy efekt wizualny. Dostępne są zarówno w ciepłych jak i zimnych wariantach kolorystycznych.

 

Niesamowitego uroku naszym ogrodom i tarasom dodadzą stylowe latarenki, stojące lub wiszące, wykonane w stylu retro lub modernistycznym, zaopatrzone w oświetlenie LED, a nawet imitujące efekt płomienia. Wyglądają równie pięknie w nocy i w dzień.

 

Lampy solarne posiadające wmontowany czujnik ruchu to idealne dopełnienie naszych bram, podjazdów i drzwi. Zaopatrzone w kilka trybów pracy, umożliwiają dostosowanie świecenia do indywidualnych preferencji.


Girlandy solarne do ogrodu

Osobną kategorię wśród lampek ogrodowych w naszym sklepie stanowią girlandy solarne do ogrodu. To wyjątkowo tanie i ekologiczne rozwiązanie powinno zadowolić wszystkich właścicieli ogrodów. W zależności od gustu dają światło białe zimne lub ciepłe. Doskonałym pomysłem jest osłonięcie takich diod dekoracyjnymi kloszami w rozmaitych kształtach i kolorach. Tak przygotowane lampiony umilą wieczory spędzane wśród oranżerii ogrodowej. Girlandy solarne Led, są wyposażone w panel solarny, który czerpie energię ze światła słonecznego i magazynuje ją w baterii akumulatorowej. 


Dodajmy jeszcze, że wszystkie modele lamp solarnych z czujnikiem ruchu, dostępnych w sklepie internetowym greatcart.pl, są zaopatrzone w specjalne czujniki zmierzchu, które uruchamiają lampki gdy zapada zmrok. Bezobsługowo, a jak przyjemnie! Zapraszamy!

Darmowa wysyłka

Od 180 zł w koszyku!

Ekspresowa wysyłka

W 24 h!

Ekspresowa wysyłka

W 24 h!